6 Pytania zadawać sobie przed kupować łóżko

Nie zawsze sięgamy out projektant dostawać prostych rzeczy robić. Ty możesz kupować łóżko na twój swój swój jeżeli ty robiłeś gruntowną pracę. W ten sposób jak ty opbergboxspring.online jeżeli twój łóżkowa rama pasować w twój pokój lub jeżeli ty chcesz coś więcej? Tutaj jest lista kontrolna zapewniać ciebie wybierać prawego łóżko dla jakaś pokoju.

Pierwszy pytanie ty potrzebujesz pytać jest, który pokój jest łóżkiem iść być w? Jeżeli ja jest mistrzowską sypialnią, królewiątko rozmiar lub queen size łóżko potrzebuje. Jeżeli ty jesteś kawalerem dzielącym teren z inny współlokatorem ty chcesz rozważać dwa pojedynczych łóżka. Dla dzieci pokoju, ty masz opcje od łóżeczek dziecięcych łóżko piętrowe. Ale do pokoju gościnnego wystarczy zwykłe podwójne łóżko lub łóżko pojedyncze, w zależności od wielkości pokoju.

Pro Tip: Twoja sypialnia powinna mieć wystarczająco dużo miejsca, abyś nie musiał się przeciskać, aby poruszać się po pokoju. Więc upewnij się, że masz co najmniej 2 stopy obszaru wokół łóżka dla ruchu.

Jaki rozmiar pasuje?

Dla przeciętnego Hindusa, Queen rozmiar łóżko (5*6.5 stopy) pasuje dobrze. Jeżeli osoba jest wysoki niż 6 feet, then Królewiątko rozmiar łóżko (6.3*6.7 feet) wymaga. Dla dzieci, pojedynczy łóżko lub łóżko piętrowe jest idealny. Piętrowe łóżko może dostosowywający jak na pokoju rozmiarze także. Pojedyncze łóżko jest zazwyczaj 3 stopy szeroki i 6.2 stopy długi robić mię dobry opcja dla pojedynczych i gościa pokoju. Jeżeli ty karmiący, ty możesz chcieć rozważać kupować łóżeczko także.

Jeżeli ty już kupowałeś materac, ty mogłeś chcieć rozważać swój rozmiar także zanim ty robisz zakupowi. Oto przewodnik, jak kupić idealny materac.

Materiał i jakość

Możesz wybierać spośród litego drewna, takiego jak drewno tekowe, mango lub Sheesham, a także drewna konstrukcyjnego, takiego jak sklejka, MDF i inne, jeśli chodzi o materiały. Jednak będziesz chciał sprawdzić jakość, aby upewnić się, że stoi próbę czasu. Meble z litego drewna mogą trwać dłużej, ale są podatne na termity, jak również. Przetworzone drewno tutaj może zapewnić wytchnienie od szkodników do pewnego stopnia. Sprawdź gwarancje i klauzule przed zakupem jakiegokolwiek łóżka.

Headboard czy nie?

Według Feng Shui, headboard oznacza stabilność i równowagę. Headboard może przychodzić poręcznie gdy ty chcesz opierać się twój plecy lub siedzieć up w łóżku czytający lub robić krzyżówce. Jakkolwiek, wiele domy teraz bierze up wyściełanego ściennego paneling właśnie za łóżkiem który może podwajać up jako headboard. W te przypadkach, łóżko z headboard no byłby konieczny.

Czy potrzebuję rozszerzonego przechowywania?

Jeżeli ty kompaktowy dom, ja był dobry rozważać składowe łóżka maksymalizować twój składową pojemność. Możesz zdecydować się na tradycyjne systemy szuflad lub systemy hydrauliczne. W Livspace mamy łóżka z litego drewna, w pełni hydrauliczne, które są jedyne w swoim rodzaju. Aby uzyskać więcej pomysłów na przechowywanie pod łóżkiem, przeczytaj ten artykuł.

Jaki jest mój budżet?

Podczas gdy Twój wybór jest duży, możesz chcieć rozważyć swoje finanse przy zakupie łóżka. Łóżka z litego drewna są droższe w porównaniu do materiałów inżynieryjnych. To samo dotyczy łóżka king size vs pojedyncze łóżko. Nie tylko to, jeśli decydujesz się na przechowywanie, system hydrauliczny jest stosunkowo na wyższym końcu w porównaniu do szuflad. Rozważ swoje opcje dokładnie przed inwestowaniem w łóżko.

About admin

Check Also

What is an Executive Assistant?

Anyone who would like to be an Executive Assistant should read this to understand the …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *