Dzieci są ważne, czyli coaching rodzicielski po polsku

Bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie przychodzi nam realizować w życiu. Co jednak zaskakujące: nikt nie uczy nas, jak tym rodzicem być. Dlatego tak potrzebny jest w Polsce coaching rodzicielski i praca Izabeli Pinell – innowatorki podejścia do rozwoju dzieci i młodzieży. Sprawdź, na czym polega jej misja.

Na czym polega coaching rodzicielski?

 Success Flow specjalizuje się w coachingu skupionym na rodzinie. W ten sposób Izabela Pinell uzupełnia luki w systemie edukacji. Nie ma przecież w szkole przedmiotu poświęconego pełnieniu tak ważnej roli w życiu, jak rola mamy i taty. Nie zawsze też możemy polegać na wzorcach zaczerpniętych z naszego domu rodzinnego, bo pewne niewłaściwe schematy rodzicielskie są przekazywane z pokolenia na pokolenia, co nie znaczy, że są tego powtarzania warte.

Dlatego właśnie tak ważna jest misja realizowana przez Izabelę Pinnell w ramach Success Flow. W swojej codziennej pracy wspomaga dorosłych w rodzicielskim rozwoju, uczy o świadomym rodzicielstwie opartym na bliskości, a nie układzie hierarchicznym. Pomaga również dzieciom i młodzieży w samoakceptacji, w budowaniu zdrowej pewności siebie i rozwoju. Wszystkie szczegóły związane z coachingiem rodzicielskim i misją Success Flow znajdziesz na stronie internetowej: https://successflow.pl.

„Ignition!”, czyli Twoja wewnętrzna iskra

 U podstaw realizacji w życiu i poczucia spełnienia leży wykorzystanie swojego potencjału.Co jednak zrobić, jeśli nie do końca wiemy, jak ten potencjał wydobyć? Na przykład skorzystać z testu Ignition!. Izabela Pinell jest jedyną w Polsce specjalistką, która daje możliwość sprawdzenia swoich wewnętrznych energii i iskierek talentu za pomocą innowacyjnego testu „Ignition!”. Dzięki niemu uzyskujesz szansę na wgląd w głąb drzemiących w Tobie sił i pokładów potencjału. Łatwiej będzie Ci podjąć ważne życiowe decyzje (na przykład o wyborze dalszej ścieżki edukacji czy kariery zawodowej), znając swoje najmocniejsze atuty.

Test „Ignition!” jest kierowany przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale sprawdza się również w przypadku dorosłych. W końcu nigdy nie jest za późno na odkrycie swoich prawdziwych talentów. Badanie składa się z 25 pytań, które sformułowano tak, żeby odpowiedź na nie odsłaniała pewne aspekty osobowości. Przejście przez kolejne etapy testu jest bardzo przyjemne i nieskomplikowane. Na koniec uczestnik otrzymuje wynik, które może omówić z Izabellą Pinell podczas konsultacji. To ważne, ponieważ dopiero odpowiednia interpretacja wyników daje pełen ogląd tej wewnętrznej iskierki, która przekłada się na osiąganie sukcesów w życiu.

Rozwój dzieci i młodzieży wymaga innowacji

 Za sprawą pracy takich organizacji jak Success Flow zmienia się obraz rodzicielstwa w Polsce i podejście do wychowania dzieci. Ciągle jeszcze jest wiele do zrobienia. To bardzo ważne, żeby rozwój dzieci i młodzieży traktować z należytym szacunkiem. Izabela Pinell jest wielokrotną laureatką nagród za innowacyjność w podejściu do zagadnień rozwoju dzieci i młodzieży. W codziennej pracy, w kontaktach z podopiecznymi, a także za pomocą mediów społecznościowych, stara się promować idee świadomego rodzicielstwa, podmiotowego traktowania dzieci i młodzieży, a także zdrowe wzorce piękna i akceptację własnego ciała.

Pamiętajmy, że to dzieci są naszą przyszłością. Dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, żeby wzrastały w poczuciu szczęścia, zdrowe, pewne siebie i gotowe do osiągania wszelkich celów, jakie sobie postawią.

About admin

Check Also

What is an Executive Assistant?

Anyone who would like to be an Executive Assistant should read this to understand the …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *