Dzieci są ważne, czyli coaching rodzicielski po polsku

Bycie rodzicem to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie przychodzi nam realizować w życiu. Co jednak zaskakujące: nikt nie uczy nas, jak tym rodzicem być. Dlatego tak potrzebny jest w Polsce coaching rodzicielski i praca Izabeli Pinell – innowatorki podejścia do rozwoju dzieci i młodzieży. Sprawdź, na czym polega jej misja.

Na czym polega coaching rodzicielski?

 Success Flow specjalizuje się w coachingu skupionym na rodzinie. W ten sposób Izabela Pinell uzupełnia luki w systemie edukacji. Nie ma przecież w szkole przedmiotu poświęconego pełnieniu tak ważnej roli w życiu, jak rola mamy i taty. Nie zawsze też możemy polegać na wzorcach zaczerpniętych z naszego domu rodzinnego, bo pewne niewłaściwe schematy rodzicielskie są przekazywane z pokolenia na pokolenia, co nie znaczy, że są tego powtarzania warte.

Dlatego właśnie tak ważna jest misja realizowana przez Izabelę Pinnell w ramach Success Flow. W swojej codziennej pracy wspomaga dorosłych w rodzicielskim rozwoju, uczy o świadomym rodzicielstwie opartym na bliskości, a nie układzie hierarchicznym. Pomaga również dzieciom i młodzieży w samoakceptacji, w budowaniu zdrowej pewności siebie i rozwoju. Wszystkie szczegóły związane z coachingiem rodzicielskim i misją Success Flow znajdziesz na stronie internetowej: https://successflow.pl.

„Ignition!”, czyli Twoja wewnętrzna iskra

 U podstaw realizacji w życiu i poczucia spełnienia leży wykorzystanie swojego potencjału.Co jednak zrobić, jeśli nie do końca wiemy, jak ten potencjał wydobyć? Na przykład skorzystać z testu Ignition!. Izabela Pinell jest jedyną w Polsce specjalistką, która daje możliwość sprawdzenia swoich wewnętrznych energii i iskierek talentu za pomocą innowacyjnego testu „Ignition!”. Dzięki niemu uzyskujesz szansę na wgląd w głąb drzemiących w Tobie sił i pokładów potencjału. Łatwiej będzie Ci podjąć ważne życiowe decyzje (na przykład o wyborze dalszej ścieżki edukacji czy kariery zawodowej), znając swoje najmocniejsze atuty.

Test „Ignition!” jest kierowany przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale sprawdza się również w przypadku dorosłych. W końcu nigdy nie jest za późno na odkrycie swoich prawdziwych talentów. Badanie składa się z 25 pytań, które sformułowano tak, żeby odpowiedź na nie odsłaniała pewne aspekty osobowości. Przejście przez kolejne etapy testu jest bardzo przyjemne i nieskomplikowane. Na koniec uczestnik otrzymuje wynik, które może omówić z Izabellą Pinell podczas konsultacji. To ważne, ponieważ dopiero odpowiednia interpretacja wyników daje pełen ogląd tej wewnętrznej iskierki, która przekłada się na osiąganie sukcesów w życiu.

Rozwój dzieci i młodzieży wymaga innowacji

 Za sprawą pracy takich organizacji jak Success Flow zmienia się obraz rodzicielstwa w Polsce i podejście do wychowania dzieci. Ciągle jeszcze jest wiele do zrobienia. To bardzo ważne, żeby rozwój dzieci i młodzieży traktować z należytym szacunkiem. Izabela Pinell jest wielokrotną laureatką nagród za innowacyjność w podejściu do zagadnień rozwoju dzieci i młodzieży. W codziennej pracy, w kontaktach z podopiecznymi, a także za pomocą mediów społecznościowych, stara się promować idee świadomego rodzicielstwa, podmiotowego traktowania dzieci i młodzieży, a także zdrowe wzorce piękna i akceptację własnego ciała.

Pamiętajmy, że to dzieci są naszą przyszłością. Dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, żeby wzrastały w poczuciu szczęścia, zdrowe, pewne siebie i gotowe do osiągania wszelkich celów, jakie sobie postawią.

About admin

Check Also

Przerwa w pracy — co robić, by najlepiej ją wykorzystać

Bez względu na to, czy pracujemy w biurze, fabryce, sklepie, czy też w domu, robienie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *