Prof. Milan Krajnc Business Innovation to rozwiązanie dla Twoich problemów

Rozwiązywanie problemów w biznesie. Prof. Milan Krajnc, Twój ekspert od Twojego osobistego i biznesowego sukcesu

Prof. dr Milan Krajnc jest jednym z najwybitniejszych liderów psychologii biznesu swojego pokolenia. Był nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii 2021 za swój wkład naukowy w światową gospodarkę poprzez naukę Dynamilogii, która ujawniła tajemnice natury, gdy wyraził w swojej książce Dynamiczny model przywództwa.

“Postępuj zgodnie z moją radą, aby nie popełniać tych samych błędów, które ja popełniłem”. – Milan Krajnc

“Model Dynamicznego Przywództwa” zmieni Twoje postrzeganie. Celem tej książki jest przedstawienie modelu dynamicznego przywództwa, który w ponad stu przypadkach sprawdził się jako doskonała metoda przezwyciężania kryzysów zarówno zawodowych, jak i osobistych, a także radzenia sobie z wyzwaniami tak, aby nawet nie dotarły do ​​celu. etap kryzysu.

Model Dynamicznego Przywództwa to biznesowy paradygmat kierunku, organizacji i strategii komunikacji firmy, który zapobiega wpływowi na osobowość osób aktywnie kształtujących biznes. Cały model oparty jest na prawach natury.

Kiedy “Kapitan Kryzysu” Milan Krajnc pozna pracowników, może przewidzieć ich decyzje i dalsze działania. Jest “wyrocznią biznesową” – ale w tym, co robi, nie ma nic nadprzyrodzonego. Wszystko opiera się na prawach fizyki i wiedzy, że osobowość, która najbardziej wpływa na ten proces, to osobowość reżysera. Gdy zmieni swoje zachowanie, przyczyny ostrych problemów również zostaną wyeliminowane.

Ta książka opisuje wiele udanych przypadków, w których Model Dynamicznego Przywództwa miał potężny wpływ na pomyślną transformację firmy.

Dr Milan Krajnc jest ekspertem od osobistego i biznesowego sukcesu w rozwiązywaniu problemów spowodowanych przez różne osobowości w firmach, gminach i krajach. Świadczy usługi w zakresie doradztwa personalnego Premium, Zaawansowanych usług doradczych dla firm, Zaawansowanych usług dla firm rodzinnych, Zaawansowanych usług doradczych dla instytucji publicznych, Zaawansowanego Programu Budowania Zespołu, Zaawansowanego programu budzenia świadomości itp.

Od dziesięcioleci prowadzi prywatną praktykę z zakresu psychoterapii. Od 20 lat rozwiązuje kryzysy w firmach i firmach rodzinnych. Napisał setki książek i artykułów naukowych z zakresu przywództwa i relacji. „Dynamiczny Model Przywództwa” został już przetłumaczony na 11 języków i wciąż jest tłumaczony na wiele innych.

Milan Krajnc jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów wynikających z interakcji różnych typów osobowości w firmie lub organizacji o dowolnej wielkości i zakresie, od poziomu lokalnego po krajowy. Potrafi dokończyć już realizowane projekty, a także zainicjować transformację od samego początku. Wyszukuje źródło problemu i go eliminuje. Jest twórcą Modelu Dynamicznego Przywództwa.

Dla wszystkich czytelników jest promocja Personal Breakthrough 1 godzina (bon o wartości 150 €). Teraz możesz podarować sobie lub bliskiej osobie najsilniejszy prezent: szansę na całkowitą osobistą przemianę. Kupując jeden voucher dajesz 1 godzinę profesjonalnego doradztwa i doświadczonego zarządzania od renomowanego eksperta Milana Krajnc.

+377 678 63 69 66 / ddr@milankrajnc.mc / https://linktr.ee/DonMilan

Le Forum, 28 Boulevard Princesse Charlotte, 98000 Monaco

https://www.milankrajnc.com/

About admin

Check Also

What is an Executive Assistant?

Anyone who would like to be an Executive Assistant should read this to understand the …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *